| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 182 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 262RTH |
| VIN | YV1ZWA8TDK1002832 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 220 km/h |
| CO2 | 160 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.3 l/100km |
| • Vidējais | 4.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1813 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4761 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1421 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
HEICO, MASSAAŽ+VENT, H&K LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 1 AASTA* (tingimused leiad www.euest.ee/garantii) VOLVO SPETSIALIST - WWW.EUEST.EE Hinnale lisandub MNT registeerimistasu 774,60€ ja riigilõiv 195€
| Pārdevējs | Euest |
|---|---|
| Adrese | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.