Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1992 |
| Odometrs | 369 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Violets |
| Krāsas specifikācija | PIgem tumelilla, tumehall |
| Reģ. nr. | 691AVM |
| VIN | WDB2010241F928361 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 90 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 55 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.7 l/100km |
| Pilna masa | 1680 kg |
|---|---|
| Svars | 1200 kg |
| Celtspēja | 480 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 625 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4448 mm |
| Platums | 1690 mm |
| Augstums | 1375 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
registreerimistasu makstud! (450 eurot) 2.0 bensiin 90kw, manuaal 1992, läbisõit 369000 Head: Kere tehtud - Karbid vahetatud, tiivad vahetatud, pagasiluuk vahetatud. Tagasillale tehtud rebuild - kõik asjad vahetatud, tagasild ilusat musta värvi alt vaadates + pandud originaal Sachs tagavedrud Mootoris enamik osasid vahetatud, õlivahetus samuti regulaarselt tehtud. 800km tagasi uus õli + õlifilter. 2000km tagasi uus klapikambrikaane tihend. Väljalase alt tehtud, piduri- ning kütusevoolikud alt vahetatud Elektriline katuseluuk Olemas ka kärukonks Kaasa saab teised valuveljed talverehviga Vead: Nagu pildilt näha, koorb lakki kahelt ukselt ning plastikust karbikatetelt. Kapotilt leiab täkkeid Tagasillas mingi puks läbi, teeb kolksu Juhiiste on natuke katki Asub Tartus
| Pārdevējs | kasperk |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.