Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 295 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 317RTH |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1910 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 88 kW |
| Maksimālais ātrums | 196 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 40 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.9 l/100km |
| • Vidējais | 5.8 l/100km |
| Pilna masa | 1860 kg |
|---|---|
| Svars | 1370 kg |
| Celtspēja | 490 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 680 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2614 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4290 mm |
| Platums | 1753 mm |
| Augstums | 1435 mm |
No valsts Latvija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa ajutisteks töösõitudeks ostetud Opel Astra 2006a. Reg. tasu makstud. Uue omaniku tasuda jääb omanikuvahetus, vist 55€. Auto asub Tallinnas, Lasnamäel. Vanusest tulenevalt kulumisjälgi ikka on. Oma silm on kuningas seega lepime aja kokku ja tule vaatama. Osav tingib kohapeal. Vahetuseks ainult manuaal, bensiin, ideaalis jaapani auto.
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Adrese | Tallinn/Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.