
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 45 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 116PLS |
| VIN | WBA11EV01R9U21884 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2950 kg |
|---|---|
| Svars | 2390 kg |
| Celtspēja | 560 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2975 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4935 mm |
| Platums | 2004 mm |
| Augstums | 1765 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2028; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Auto on ostetud Eestist uuena ning olnud ühe omaniku kasutuses. - Kehtib garantii ja tasuta hooldused Inchcape Motorsis kuni (27.02.2029 või läbisõidu piiranguni): - Repair Inclusive 5 aastat või 200 000 km - Service Inclusive 5 aastat või 100 000 km FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.