| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2026 |
| Odometrs | 50 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | ZFA250007SMA93308 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2184 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 103 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 2210 kg |
| Celtspēja | 1290 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 6127 mm |
| Platums | 2050 mm |
| Augstums | 2522 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Garantii 100 km -
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.