| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 79 500 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | Metallik |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 064BSY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 218 km/h |
| CO2 | 119 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.5 l/100km |
| Pilna masa | 2045 kg |
|---|---|
| Svars | 1500 kg |
| Celtspēja | 545 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2836 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4861 mm |
| Platums | 1864 mm |
| Augstums | 1502 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
TEHNOÜLEVAATUS KEHTIB KUNI 05/2017 . AUTO TEHNILISELT JA VISUAALSELT VÄGA HEAS KORRAS . TELEFON +372 5589707
| Pārdevējs | Martin |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.