| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Segli |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 934 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 652CPS |
| VIN | YS2R4X20005538567 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 12742 cm³ |
|---|---|
| 12.7 l | |
| Jauda | 331 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 19000 kg |
|---|---|
| Svars | 8100 kg |
| Celtspēja | 9900 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3750 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 5960 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 4000 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Regulaarselt hooldatud heas korras mega auto -
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.