| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2026 |
| Odometrs | 2 800 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 050TOP |
| VIN | VSSZZZKP5S1047578 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 7.5 l/100km |
| Pilna masa | 2280 kg |
|---|---|
| Svars | 1818 kg |
| Celtspēja | 462 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2676 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4519 mm |
| Platums | 1869 mm |
| Augstums | 1586 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Sõiduk asub Topauto Tartus! Väikese läbisõiduga demoauto - Nelikvedu - Matrix LED esituled - Isekohanduv kiirushoidik - Apple Car Play, Android auto 050TOP nr ei kaasne tehinguga! Tehasegarantii 5 aastat või 100 000 km alates esmasest registreerimisest! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.