Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 57 700 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 265FRV |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | 151 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.2 l/100km |
| • Vidējais | 4.6 l/100km |
| Pilna masa | 2065 kg |
|---|---|
| Svars | 1691 kg |
| Celtspēja | 374 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2670 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4319 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1434 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Avariivaba, hea varustusega auto. Nelikvedu; Comfort access; Distantsihoidja/reahoidja; Reavahetuse hoiatus; Mäludega M-sport elektriistmed; Head-Up display; Panoraamkatus; Harman/Kardon helisüsteem; Digitaalne display; Parkimiskaamera (iseparkiv); 2 võtit + BMW digital key; Roolisoojendus; Adaptiivsed kurvituled; High Beam assist; Eemaldatav veokonks; Automaatselt tumenevad peeglid; Isofix; Apple carplay/Android auto; Läbisõit 57000km (hooldatud 10-15t km tagant) Suur hooldus tehtud 5.05.2026 Registreerimistasu 731€ hinnas Auto seisukord uus Olemas Carvertical väljavõte ja Eurostauto(ametlik Bmw hooldus) tehniline kontrollvideo.
| Pārdevējs | 320d |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.