| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 1983 |
| Odometrs | 317 147 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zelts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 60NKN |
| VIN | WDBBA45A7DB027204 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3793 cm³ |
|---|---|
| 3.8 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1875 kg |
|---|---|
| Svars | 1657 kg |
| Celtspēja | 218 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2470 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4550 mm |
| Platums | 1790 mm |
| Augstums | 1300 mm |
No valsts Amerikas Savienotās Valstis
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Teostatud tööd: Esimeste õõtshoobade vahetus Uued esipidurid Taga parem rattalaager Termostaat, veepump Stabilisaatori otsad, keskmine ja vasak roolivarras, rooliotsad Õlivahetus Uued salongivaibad Lävepaku kummid Soft top tagumine tihend Tagaluugi kroomliist Soft top Tagatuli Ukselingid Ülevärv ja plekitööd Pidurituli Kütusepaak keevitatud Tegemist on komisjonimüügis oleva sõidukiga. Palume vaatamine eelnevalt kokku leppida.
| Pārdevējs | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Adrese | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | approved.aastaauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.