Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 141 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 562KDS |
| VIN | YARVEEHZ7GZ195189 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | 185 km/h |
| CO2 | 190 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.9 l/100km |
| • Vidējais | 5.1 l/100km |
| Pilna masa | 2800 kg |
|---|---|
| Svars | 2104 kg |
| Celtspēja | 696 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1900 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3275 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4959 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1899 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | LAPLAND EXPRESS OÜ |
|---|---|
| Adrese | Rukki tee 1, Lehmja, Harju maakond, Eesti |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.