| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2003 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 51ZFO |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2982 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 277 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.7 l/100km |
| • Vidējais | 10.4 l/100km |
| Pilna masa | 2850 kg |
|---|---|
| Svars | 2025 kg |
| Celtspēja | 825 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2790 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4880 mm |
| Platums | 1875 mm |
| Augstums | 1865 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Robert-Ivan Maksimov |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.