| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 38 969 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 303XNK |
| VIN | JTJCJBJA102028002 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2487 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 145 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2095 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4890 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1695 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! Lexus Relax garantii kuni 10 aasta vanuseks saamiseni või 185 000 kilomeetrise läbisõiduni
| Pārdevējs | Amserv Järve |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.