| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 158 408 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 981NPY |
| VIN | WBATA610609G00710 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3000 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3150 kg |
|---|---|
| Svars | 2630 kg |
| Celtspēja | 520 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Pārdevējs | E-Autoline |
|---|---|
| Adrese | Vääna 13, 11612 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | e-autoline.com |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.