
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Pikaps |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 60 589 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 175TYG |
| VIN | 6FPPXXMJ2PMM82134 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2 l |
|---|---|
| Jauda | 157 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 277 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.8 l/100km |
| • Vidējais | 9.1 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2556 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5363 mm |
| Platums | 2028 mm |
| Augstums | 1873 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reg tasutud Veokonks Kate Bravoauto garantii 6 kuud / 10000km Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Pārdevējs | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Adrese | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.