| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 2 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Dzeltens |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 382CXN |
| VIN | JTDAANBC200005013 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1490 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 68 kW |
| Maksimālais ātrums | 172 km/h |
| CO2 | 87 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 3.8 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1181 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 3776 mm |
| Platums | 1740 mm |
| Augstums | 1525 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! NB! Läbisõit ajas muutuv. NB! Auto ei asu müügiplatsil. Vaatamiseks palume ette helistada.
| Pārdevējs | Amserv Järve |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.