| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 348 268 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 387BVL |
| VIN | VF1MA000758116303 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2299 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | 161 km/h |
| CO2 | 189 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.0 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2244 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 6198 mm |
| Platums | 2070 mm |
| Augstums | 2475 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.