Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 147 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 366BRX |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 228 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2415 kg |
|---|---|
| Svars | 1915 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2921 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4915 mm |
| Platums | 1874 mm |
| Augstums | 1420 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Väga heas korras Audi A6 C7 3.0 TFSI quattro. Väikese läbisõiduga (147 000 km) on ajas muutuv sest auto igapäeva kasutuses. Hiljuti tehtud suuremad hooldustööd: ketikomplekt, PCV, termostaat, veepump ja kütusepump. 4000km tagasi dünaamiline kasti hooldus ning õli vahetatud alati 6000km intervallidega Väga hea varustus: panoraamkatus, BOSE helisüsteem, ventileeritavad ja soojendusega istmed, tagaistme soojendus, pimenurga jälgimise süsteem jne. Miinusteks nii palju, et tagumine tiib kergelt nurgast mullitab.
| Pārdevējs | Robert Rokk |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.