| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 322 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 572TNT |
| VIN | WBA8J91030K726987 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 222 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.5 l/100km |
| • Vidējais | 4.0 l/100km |
| Pilna masa | 2060 kg |
|---|---|
| Svars | 1585 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 745 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2810 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4633 mm |
| Platums | 1811 mm |
| Augstums | 1416 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Ökonoomne ja töökindel uuema põlvkonna B47 mootor (viimane seeria ilma tehase AdBlue süsteemita) koos läbi aegade kõige hinnatuima ZF-8HP II-generatsiooni käigukastiga. Äsja enne müüki tehtud täielik defekteerimine ja vahetatud kõik mis vaja. Kõik hooldused on dokumenteeritud ja arved koos BMW esinduse hooldusajaloo väljavõttega on olemas. Paigaldatud Autoterm FLOW 5D 5kW eelsoojendi koos telefonirakenduse distantsjuhtimisega - istu talvel sooja autosse ning säästa mootorit ja kütust. Olemas on teisaldatav kärukonks. Ustesse paigaldatud täiendav müraisolatsioon. Reaalne kütusekulu R19 veljega 4,2 maanteel ja 5,6 linnas. Õli vahetatud viimase 50 000 km jooksul iga ~8000 km tagant (kasutatud Motul 8100 X-CLEAN EFE 5W30 + X-1R õlilisandit) Suuremad tööd, mis tehtud: 294 140 km - käigukasti dünaamiline õlivahetus, differentsiaali õlivahetus, vahetatud KKK ja pihustiseibid 315 229 km - summutisukk + DPF tihend ja klamber 319 203 km - uus aku (Exide AGM) 321 500 km - vahetatud termostaat, jahutusvedelik, differentsiaali simmerid + õli 321 814 km - uus OEM Garrett turbo + kõik vajalikud tihendid ja torud, lisaks õli ja filtrid Soovi korral võimalik kaasa osta R19 veljed koos ~6000 km sõitnud lamellrehvidega (vaata viimast pilti).
| Pārdevējs | Imre |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.