| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 1988 |
| Odometrs | 125 546 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 30ZGP |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5733 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Jauda | 179 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1719 kg |
|---|---|
| Svars | 1524 kg |
| Celtspēja | 195 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4534 mm |
| Platums | 1796 mm |
| Augstums | 1201 mm |
No valsts Amerikas Savienotās Valstis
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa klassikaline chevrolet corvette c4 targa versioon ehk katus käib nelja poldiga küljest. Tegemist on 4nda põlvkonna corvette’ga , mida iseloomustab ajastule omane disain, madal ning sportlik sõidutunnetus. Auto on üldiselt heas seisukorras, arvestades tema vanust. Mootor töötab ühtlaselt ja käike vahetab ilusti. Auto on käinud american beautys hooldustes. Värskelt on vahetatud käigukasti, mootori ja pidurivedelik. Nagu vanale autole ikka kohane, siis pisiasju millega nokitseda ikka leidub aga ei midagi kriitilist. Auto on lastud värvida teist tooni ja värvikvaliteet on väga hea. Olen avatud kõnedele ja lisaküsimustele. Müügipõhjus c6 corvette otsingul. Reg tasu makstud.
| Pārdevējs | Kenert |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.