| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 56 293 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 731KTX |
| VIN | TMAH881A3RJ010986 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 53 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2220 kg |
|---|---|
| Svars | 1798 kg |
| Celtspēja | 422 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2660 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4355 mm |
| Platums | 1825 mm |
| Augstums | 1575 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 08.2025 läbisõidul 30 036 kilomeetrit - 64 kWh aku - Comfort varustus - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Soojendusega rool - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - UUED SUVEREHVID ALL Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.