| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 53 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 897KYP |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 217 kW |
| Maksimālais ātrums | 240 km/h |
| CO2 | 258 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 10.8 l/100km |
| Pilna masa | 2060 kg |
|---|---|
| Svars | 1685 kg |
| Celtspēja | 375 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2650 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4495 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1480 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Robert |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.