| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 172 181 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 663BRP |
| VIN | SB1ZE3JE20E092577 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 97 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | 132 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.7 l/100km |
| • Vidējais | 5.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1445 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4595 mm |
| Platums | 1760 mm |
| Augstums | 1485 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.