| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 156 709 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 035DCG |
| VIN | SALGA2VF0FA242738 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3 l |
|---|---|
| Jauda | 250 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2420 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4999 mm |
| Platums | 1983 mm |
| Augstums | 1836 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Nordauto |
|---|---|
| Adrese | Kadaka tee 72A |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | nordauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.