Transportlīdzeklim ir derīga garantija (02.01.2028)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 96 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 346MVB |
| VIN | W1NFF2DE2PA846427 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2925 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 243 kW |
| Maksimālais ātrums | 238 km/h |
| CO2 | 243 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2684 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5243 mm |
| Platums | 2030 mm |
| Augstums | 1928 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
EESTIST UUENA,KEHTIV GARANTii 2028 EESTIST OSTETUD UUENA. Avariivaba KEHTIV MERCEDES GARANTII kuni 01.2028a või 150.000km Hinnale lisandub MNT registreerimine ca 4425€
| Pārdevējs | Euest |
|---|---|
| Adrese | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.