| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 165 439 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 406BYD |
| VIN | WF0JXXGAHJJL68481 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 74 kW |
| Maksimālais ātrums | 183 km/h |
| CO2 | 97 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.6 l/100km |
| • Vidējais | 4.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1211 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4068 mm |
| Platums | 1756 mm |
| Augstums | 1498 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.