| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 99 486 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 601XKJ |
| VIN | WVWZZZ3HZPE505000 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.9 l/100km |
| • Vidējais | 5.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1693 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4867 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1449 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.