| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 053TNB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2393 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | 223 km/h |
| CO2 | 259 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 16.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.9 l/100km |
| • Vidējais | 10.9 l/100km |
| Pilna masa | 2315 kg |
|---|---|
| Svars | 1760 kg |
| Celtspēja | 555 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2857 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4933 mm |
| Platums | 1855 mm |
| Augstums | 1453 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Keit Kivi |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.