Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1997 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | - |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 900THS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | 224 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1805 kg |
|---|---|
| Svars | 1420 kg |
| Celtspēja | 385 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 670 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4526 mm |
| Platums | 1698 mm |
| Augstums | 1393 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa e36 323i 125kw, millel on tehtud manu swap. REG TASU ON MAKSTUD Uv 11.2026 Autod kasutatud sihtotstarbeliselt! Jäärajal ideaalne masin, kuid ei jää hätta ka asfaldil! Kemppi differ! Et tänavaplidis välimust parandada võiks ideaalis esimesed uksed vahetada(Poolas 380eur koos transaga sama värvi uksed olemas) . Tagumised juba vahetasin. Tehtud asjadest loetelu all Tagasild: Sillatala ja käänad puhastatud värvitud Koik uued polupuksid Käändmikusse ülesse ja alla uued silikonpuksid. Uus käsipiduri süsteem Taastatud pidurid Uued piduriplekid Uued rattalaagrid Uued käsipiduritrossid Esisild: Imperium garage uued lock kit adapterid Uued õõtsad Õõtsadel uued ekstsentrik puksid Uued rattalaagrid Uued piduriplekid Taastatud pidurid Roolikardaanile uus polu Uued sisemised ja välimised rooliotsad Mootori- ja kastipadjad strongflex Sisustus: E46 sport alcantara istmed Uus Odesa onc shortshifter Peidetud ja eemaldatav reverse hüdro käsipidur Alcantara sportrool (orig rool kaasa) Pioneer makk Sigaretisuutaja asukoht muudetud. Väliselt: All on suur põhjakaitse, mis saab alguse stangest ja loppeb kasti juures ning külgede peal on kujus. Küljekarbid vahetatud. Põhi ning amordi kannud korralikud. HINNAS POLE MÕTET RÄÄKIDA KUNA SEE ON KIVIST! Igapäevases sõidus ta ei ole. Jalus ta ei ole ning ootab uut hooaega. Nii, et müügiga kiiret pole ja mingeid hinna pakkumisi ei oota.
| Pārdevējs | Timmu |
|---|---|
| Adrese | Rakvere |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.