| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 194 450 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 794DZB |
| VIN | WBA8F91030K711648 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 204 km/h |
| CO2 | 102 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.5 l/100km |
| • Vidējais | 3.9 l/100km |
| Pilna masa | 2005 kg |
|---|---|
| Svars | 1545 kg |
| Celtspēja | 460 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 745 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2810 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4633 mm |
| Platums | 1811 mm |
| Augstums | 1429 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müügiks heas korras ja hooldatud bmw. Kaasa tulevad talverehvid. Hooldatud ametlikus esinduses.
| Pārdevējs | Rein |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.