| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 160 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WBA5X7109LFH84933 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 215 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | - |
| Celtspēja | - |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4709 mm |
| Platums | 1827 mm |
| Augstums | 1444 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Somija
Müüa hästi hoitud ja väga heas sõidukorras auto. Auto sõidab igapäevaselt ning on tehniliselt korralik. Mootor töötab ilusti, käigukast vahetab sujuvalt ja veermik vaikne. Salong puhas ning kere üldmulje viisakas. Kaasa tulevad talverehvid velgedel. Hinna sees Eesti registreerimine. Auto asub Tallinnas ning on koheselt saadaval. Huvi korral kirjuta või helista ja küsi lisainfot.
| Pārdevējs | Kaspar E. |
|---|---|
| Adrese | tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.