
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 132 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 621KGR |
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA90568 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.0 l |
|---|---|
| Jauda | 404 kW |
| Maksimālais ātrums | 286 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 16.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 9.3 l/100km |
| • Vidējais | 11.7 l/100km |
| Pilna masa | 2935 kg |
|---|---|
| Svars | 2250 kg |
| Celtspēja | 685 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2895 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4926 mm |
| Platums | 1983 mm |
| Augstums | 1702 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026; Toodud riigist: Luksemburg; Garantii kehtib kuni 04/2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väga heas korras ja täieliku hooldusajalooga Porsche, millele kehtib Porsche Approved garantii kuni 04.2027 koos pikendamise võimalusega. Autol on täielik Porsche esinduse hooldusajalugu, viimane hooldus teostatud 02.2026. Sõiduk on nii tehniliselt kui ka visuaalselt väga heas seisukorras. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.