| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 74 281 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 529GWG |
| VIN | WVWZZZ3HZNE012172 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1395 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Jauda | 115 kW |
| Maksimālais ātrums | 222 km/h |
| CO2 | 26 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 1.5 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1849 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4867 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1441 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Ideal Auto |
|---|---|
| Adrese | Peterburi tee 47c, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | idealauto.ee |
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.