| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 200 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 131MLC |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 104 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 189 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.4 l/100km |
| • Vidējais | 7.9 l/100km |
| Pilna masa | 1960 kg |
|---|---|
| Svars | 1453 kg |
| Celtspēja | 507 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 685 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2630 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4315 mm |
| Platums | 1783 mm |
| Augstums | 1606 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Ivan Repinski |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.