| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 389 264 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 543NVM |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 170 kW |
| Maksimālais ātrums | 248 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.4 l/100km |
| Pilna masa | 2070 kg |
|---|---|
| Svars | 1625 kg |
| Celtspēja | 445 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4520 mm |
| Platums | 1817 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Olude sunnil panen müüki eelmainitud auto. Minu käes on auto kolmas aasta ning selle aja jooksul on tema eest hoolikalt hoolt kantud. Talviti seisis auto garaažis. Hind sisaldab reg tasu. Tehtud tööd: Tagasilla puksid vahetatud polüuretaan pukside vastu Ees kõik kaikad vahetatud Suur rihmaratas + rihmad + veepump Piduri kettad/klotsid vahetatud, ees brembo vent kettad Õli vahetatud iga 8-10k tagant Diffri õli vahetatud Auto ei ole kahjuks enam uus ning vanusest tingitud on iluvead. Tagaluuk eelnevalt kellegi poolt vahetatud fl luugi vastu, numbritulede juures esineb roostet. Katuseluuk töötab igas asendis, aga kuna luugi riie otsustas koostööd lõpetada olena kasutanud vaid tuulutuse asendis (ennast otseselt see ei häiri, sellepärast pole ka tegelenud). Eelnevalt on mootorile ja kastile tehtud chip. Pandud android makk ja vängem helisüsteem. Kaasa annan üv jaoks orig summuti. Vastan meeleldi asjakohastele küsimustele. Palun hinnapakkumisi ning vahetust mitte pakkuda.
| Pārdevējs | Vova |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.