| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 152 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 230RFF |
| VIN | ZFA3120000J180239 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1368 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 180 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 6.5 l/100km |
| Pilna masa | 1425 kg |
|---|---|
| Svars | 1126 kg |
| Celtspēja | 299 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 400 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2300 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 3657 mm |
| Platums | 1627 mm |
| Augstums | 1485 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on toodud Rootsist, Eestis olen ainuke omanik. Rootsist on autol hooldusraamat, Eestis kõik hooldused ja suuremad tööd tehtud Stello Autos, kõik arved olemas. Õlivahetused tehtud iga 10 000 km tagant. Varasem omanik on autole paigaldanud TD04 turbo kiti, mille tulemusena on autol ca 180 kW. Auto on igapäevases kasutus seega läbisõit ajas muutub.
| Pārdevējs | LR |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.