| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 115 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 749CTB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 6208 cm³ |
|---|---|
| 6.2 l | |
| Jauda | 373 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2160 kg |
|---|---|
| Svars | 1900 kg |
| Celtspēja | 260 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2765 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4707 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Augstums | 1391 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Mark |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.