| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 267 496 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 962MHB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1461 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 177 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.4 l/100km |
| • Vidējais | 4.9 l/100km |
| Pilna masa | 1930 kg |
|---|---|
| Svars | 1514 kg |
| Celtspēja | 416 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 740 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2630 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4330 mm |
| Platums | 1783 mm |
| Augstums | 1606 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa heas korras Nissan Qashqai mis on meie pere käes olnud juba 2015 aastast.Autoga tehtud palju asju alates sildadest,kõik pihustid,hammasrihmad jne.Hooldust on auto saanud regulaarselt iga 8-10 tuhande km tagant.100km tagasi teostatud korraline hooldus.Autoga saab kaasa kaks hooaega sõitnud kumho naelrehvid ning hetkel samuti all 2 hooaega sõitnud suverehvid.
| Pārdevējs | trevor aruksaar |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.