
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 84 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 888PCE |
| VIN | WP0CD2998ES173078 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.8 l |
|---|---|
| Jauda | 412 kW |
| Maksimālais ātrums | 318 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2045 kg |
|---|---|
| Svars | 1750 kg |
| Celtspēja | 295 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2450 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4506 mm |
| Platums | 1880 mm |
| Augstums | 1292 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga korralik ning hea lisavarustusega Porsche 911 Turbo S. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.