
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 32 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 393KXF |
| VIN | W1K2062541F054269 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.0 l |
|---|---|
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | 240 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2655 kg |
|---|---|
| Svars | 2193 kg |
| Celtspēja | 462 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2865 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4793 mm |
| Platums | 1900 mm |
| Augstums | 1491 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Korralik ja vähe sõitnud C-klassi Mercedes-Benz. Autole lisatud C63 välisdetailid. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.