
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 100 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 950SCL |
| VIN | WAPB544006RH10295 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.4 l |
|---|---|
| Jauda | 368 kW |
| Maksimālais ātrums | 314 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 16.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.7 l/100km |
| • Vidējais | 12.3 l/100km |
| Pilna masa | 2260 kg |
|---|---|
| Svars | 1795 kg |
| Celtspēja | 465 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2890 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4841 mm |
| Platums | 1846 mm |
| Augstums | 1468 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega ja hästi hoitud ALPINA B5. Tegu on kirsipunases värvitoonis autoga, mis koos beeži sisuga annab väga maitseka ja klassikalise premium kombinatsiooni. Sellist värvikombot kohtab harva ning see eristab autot selgelt teistest. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on mõistlik ning auto üldmulje viisakas ja korrektne. Sõidab täpselt nii nagu ALPINA peab ehk sujuvalt, jõuliselt ja kindlalt. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Registreerimistasu on tasutud! Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.