| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Mototehnika |
| Virsbūves tips | Motocikls |
| Gads | 2004 |
| Odometrs | 62 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 78CB |
| VIN | JKAZXT00CCA006741 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 998 cm³ |
|---|---|
| 1.0 l | |
| Jauda | 128 kW |
| Maksimālais ātrums | 295 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 380 kg |
|---|---|
| Svars | 196 kg |
| Celtspēja | 184 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 1385 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 2045 mm |
| Platums | 705 mm |
| Augstums | 1115 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Hästi hoitud ratas, hooldused tehtud õigeaegselt. Hiljuti tehtud asjad: 2024 Radiaator Piduriklotsid Esirehv Küünlad Jahutus lõdvikud Vaakumvoolikud Gaasitrossid Armeeritud piduritorud Klapivahede regull+mootori tihendid(kkk tihend,otsakaane tihendid) 2025 tagarehv Aku Lenksu laagrid Amordi õli ja tihendid Kaasa saab tagumise istme,originaal peeglid,originaal jahutus lõdvikud.
| Pārdevējs | Martin |
|---|---|
| Adrese | Pärnumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.