Transportlīdzeklim ir derīga garantija (24.02.2028)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 42 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 533HJG |
| VIN | W1K6F3BB2PA219156 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2925 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 181 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2177 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5210 mm |
| Platums | 1954 mm |
| Augstums | 1504 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Garantii kuni 2028. - Tehasegarantii on kehtiv kuni 24.02.2028 - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Premium Select Salongis aadressil Pirni 1, Tallinn
| Pārdevējs | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Adrese | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | auto100premium.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.