
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 89 880 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 733LVL |
| VIN | SADCA2BX0MA674153 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.0 l |
|---|---|
| Jauda | 184 kW |
| Maksimālais ātrums | 217 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2520 kg |
|---|---|
| Svars | 2047 kg |
| Celtspēja | 473 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2874 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4742 mm |
| Platums | 1936 mm |
| Augstums | 1666 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Tegemist on uuendatud (facelift) mudeliga, mille suurimad eelised on modernsem välimus ning täielikult uuendatud ja märksa kvaliteetsem salong koos kaasaegse tehnoloogiaga. Auto on uuena ostetud Eesti Jaguari esindusest ning on olnud eeskujulikult hoitud ja korrapäraselt hooldatud. Maitsekas värvikombinatsioon rõhutab auto luksuslikku iseloomu ning rikkalik lisavarustus tagab maksimaalse mugavuse ja nauditava sõidukogemuse. Facelift-mudel paistab silma uuendatud disaini, suure puuteekraaniga multimeediasüsteemi ning parema kasutusmugavuse poolest, mis teeb sellest oluliselt värskema ja ihaldusväärsema versiooni võrreldes varasemaga. Ideaalne valik juhile, kes hindab stiili, kvaliteeti ja kaasaegseid lahendusi. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.