
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 95 800 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 585XRL |
| VIN | WP0ZZZ97ZLL131380 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.9 l |
|---|---|
| Jauda | 340 kW |
| Maksimālais ātrums | 278 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2710 kg |
|---|---|
| Svars | 2401 kg |
| Celtspēja | 309 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2950 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5049 mm |
| Platums | 1937 mm |
| Augstums | 1417 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga kõrge varustustasemega Porsche Panamera, mida on hooldatud ainult Porsche esinduses. Antud sõidukil on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.