
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 95 043 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 142FPB |
| VIN | JF1BT9LL3MG006437 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2498 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 124 kW |
| Maksimālais ātrums | 193 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.5 l/100km |
| • Vidējais | 7.4 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1724 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4870 mm |
| Platums | 1875 mm |
| Augstums | 1675 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Acc,Led,Pimenurk Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
| Pārdevējs | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.