| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 142 936 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 614FPB |
| VIN | YARVFAHKKGZ202454 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 90 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1798 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 5309 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1940 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Toyota Relax Garantii 10A
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.