| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 86 309 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 642PVT |
| VIN | TMAJC81BGMJ060586 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 146 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.7 l/100km |
| Pilna masa | 2100 kg |
|---|---|
| Svars | 1637 kg |
| Celtspēja | 463 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2680 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4500 mm |
| Platums | 1865 mm |
| Augstums | 1650 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 11.2025 läbisõidul 80 081 kilomeetrit - LED (päevatuled, lähituled, kaugtuled) - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Pimenurga hoiatus - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Telefoni juhtmevaba laadimine - Digitaalne näidikutepaneel - Veokonks - Mõned kivitäkked Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.