| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 1994 |
| Odometrs | 157 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 80ZCK |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2164 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 100 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1585 kg |
|---|---|
| Svars | 1255 kg |
| Celtspēja | 330 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 600 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2535 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4425 mm |
| Platums | 1750 mm |
| Augstums | 1305 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Pakkuge
| Pārdevējs | Marten |
|---|---|
| Adrese | Viljandi |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.