| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 41 349 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 856MXS |
| VIN | VNKKAAC300A039982 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1490 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 92 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 125 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 5.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1154 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 3940 mm |
| Platums | 1745 mm |
| Augstums | 1500 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
LISANDUB REG TASU Ostetud ja hooldatud Amserv Pärnus! Teostatud ostueelne põhjalik tehniline ja visuaalne kontroll! Teostatud äsja 20.05.2026/41349km korraline hooldus. Toyota Approved garantii. Kaasa naastrehvid. Lisandub registreerimistasu.
| Pārdevējs | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.